O nas

Salon Domo-Centrum to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży wykończeniowej i przemysłowej. Dzięki temu zdobyliśmy wiedzę i umiejętności potrzebne do spełnienia wymagań nawet najbardziej wymagających klientów.

Oferta Domo-Centrum opiera się na produktach największych światowych producentów oraz czołowych lokalnych wytwórców, które oferujemy naszym klientom w pełnej gamie kolorystycznej i wzorniczej.

Jesteśmy Autoryzowanym Punktem Sprzedaży Drzwi Porta oraz oficjalnym dystrybutorem Farb Tikkurila. Gwarantujemy, że oferowane przez nas produkty są oryginalne, posiadają gwarancję producenta oraz spełniają najwyższe standardy jakościowe.

Nasza oferta obejmuje materiały do każdego rodzaju pomieszczeń, od mieszkań i domów, po biura, magazyny, budynki użyteczności publicznej i hale produkcyjne. Starannie dobieramy farby, zapewniając najwyższą ochronę antykorozyjną, co jest szczególnie ważne dla klientów przemysłowych.

Nasz zespół handlowców to doświadczeni specjaliści, którzy chętnie służą fachowym doradztwem w zakresie nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu, każdy klient może liczyć na dopasowanie oferty do swoich potrzeb i wymagań.

Zapraszamy do naszego Salonu, gdzie zespół handlowców z przyjemnością pomoże w realizacji projektów związanych z wykończeniem wnętrz i przemysłem. Domo-Centrum to miejsce, gdzie zawsze znajdziesz najnowsze trendy, najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.

Asortyment

FARBY

DRZWI

NARZĘDZIA

CHEMIA

MIESZALNIA

Nasi partnerzy

DOMO-CENTRUM

 

 –
Kraków, ul. Łokietka 79
(róg Opolskiej)
 – Pon-Pt 08:00 – 19:00
Soboty 09:00 – 16:00
  (12) 623 14 90
 – +48 509 667 773
 – salon@domo-centrum.pl

 

W przypadku pytań bądź chęci nawiązania współpracy prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub poprzez poniższy formularz: